بیانیه

بیانیه به مناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج حقوق دانان استان مرکزی ضمن صدور بیانیه ، از اقشار مختلف مردم بویژه حقوق دانان دعوت به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس نمود

" بیانیه روز جهانی قدس "

 

" روز جهانی قدس " در حالی از راه میرسد که روز ها و شب های ماه مبارک رمضان علاوه بر سرسزمین قدس بر دیگرسرزمینهای اسلامی چون سوریه ، عراق ، بحرین و... رنگ خون گرفته و چنان در مقابل سکوت بی شرمانه مدعیان حقوق بشر و دولت خود فروخته عرب ، شاهد وحشی گری و سفاکی رژیم منحوس و درد منش اسراِییل است.

اسفبارتر از درد منشی رژیم جعلی و جنایتکار اسرائیل، سکوت و همراهی وقیحانه محافل بین الملل و مدعیان حقوق بشر و دولت های غربی از آنان است.

تردیدی نیست همزمانی جنایات جنگی صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی با جنگ تروریستی عراق و سوریه و جنایات داعش وتروریست های تکفیری در این کشورها، بیانگر حرکت منطقه به سمت وقوع یک تحول بزرگ درآینده ای نزدیک است که از مشخصات آن میتوان بر هم خوردن معادله ی قدرت به نفع مقاومت اسلامی و به ضرر امریکا، اروپا ، ارتجاع عرب و رژیم صهیونیستی دانست.

اما وعده ی الهی حق است و خلل ناپذیر و حقیقت آن است که رژیم صهیونیستی در تعلل و رخوت همیشگی اعراب بی مایه و حمایت وقیحانه آمریکا و شرکای اروپائی اش طرفی بر نخواهد بست و دور نیست زمانی که این غده ی سرطانی به مدد خداوند منان و مقاومت سلحشورانه ملت مظلوم فلسطین از صحنه روزگار محو شود.

روز قدس روز تجلی وحدت اسلامی و همبستگی امت مسلمانان با ملت مظلوم و ستمدیده ی فلسطین است. به همین منظور حقوقدانان بسیجی استان مرکزی در روز جمعه همراه با موج خروشان و توفنده امت اسلامی بویژه ملت مسلمان و موحد ایران بالاخص مردم استان مرکزی در راهپیمائی دشمن شکن روز قدس شرکت می نماید تا ضمن بزرگداشت این روز الهی ، خشم و نفرت خود از کانون های ظلم و تجاوز دولت های استکباری و تجاوز به حقوق مظلومین و ستمدیدگان را با حضور پرشور خود را به نمایش گذاشته و با فریاد و خروش انقلابی خود بر سر نظام سلطه و تجاوز، غریو برائت سر دهند.         

 

 

 

سازمان بسیج حقوق دانان استان مرکزی

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.